Домен ua та торгова марка - ми пропонуємо корисні сайти


TM.ua "УКРАЇНСЬКІ ТОРГІВЕЛЬНІ МАРКИ" - торгова марка компанії. Найбільший у СНД ресурс на тему - реєстрація торгової марки. Реєстрація торгової марки в Європі, країнах СНД та інших країнах та международная регистрация торговой марки.

torgovaya-marka.com Сайт реєстрації торговельної марки в Україні. Створено спеціально для роботи з російськомовними заявниками для реєстрація торгової марки - товарного знака в Україні.

DomenUA.com.ua Офіційний реєстратор доменів UA. Реєстрація доменів - Україна. Сайт "DomenUA.com.ua" створено у 2002 році для розвитку доменних послуг компанії "Томас". Наразі цей доменний сервіс надається за партнерською програмою компанії ТОВ «Перший Український Інтернет-реєстратор». Саме вона займається безпосередньо роботою з реєстрації доменів та хостингу. За довгі роки ми з компанією «Перший Український Інтернет-реєстратор» зареєстрували тисячі доменів і надали надійний хостинг безлічі компаній та фізосіб. Основні послуги нашого сайту - реєстрація доменів та хостинг.

copyright.ua АВТОРСЬКЕ ПРАВО В УКРАЇНІ. Сайт Агентства "Українські торговельні марки" з авторського права та їх реєстрації. Все для авторів та авторських прав! Ми вже давно, понад 20 років займаємося реєстрацією авторських прав. І навіть наш перший сайт – copyright.com.ua, довгий час був єдиним українським ресурсом у мережі, який висвітлював питання авторських прав з максимальним охопленням об'єктів. Нами були зареєстровані авторські права на сотні комп'ютерних програм, десятки пісень та безліч музики, сайтів тощо. Ми працювали та працюємо як з Клієнтами з України, та інших зарубіжних країн. Також пропонуємо реєстрацію авторського права у США

DomainNAME.com.ua Реєстрація домену. Продаж домену ua та com.ua Продаж доменів kiev.ua

patent.ua. Патент на винахід, патенти на корисні моделі та свідоцтва на промислові зразки.

webname.kiev.ua Інтернет-агентство "WebName" - реєстрація українських доменів.

patent.kiev.ua Київська міська асоціація патентних повірених Київська міська асоціація представників у справах інтелектуальної власності - патентних повірених (далі - Асоціація) є добровільним громадським неприбутковім об'єднанням, громадською організацією з місцевим статусом. Асоціація діє на основі об'єднання загальних інтересів її членів - представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених).

trademark.ua - Ваш Персональний Патентний повірений • Торгова марка • Винахід • Корисна модель • Промисловий зразок. Для Вас торгова марка, авторське право та домен ua.


африканська організація Доменов верхнего уровня www.aftld.org Африканська організація Доменов верхнего уровня - Africa Top Level Domains Organization (AFTLD) is the association of country code Top Level Domain registry (ccTLD) managers in the Africa Region
IAB www.ietf.org Рада з архітектури Інтернету - Internet Architecture Board (IAB). Internet Engineering Task Force (IETF), заснована у 1986 році, є провідною організацією з розробки стандартів (SDO) для Інтернету. IETF розробляє добровільні стандарти, які часто приймаються користувачами Інтернету, мережевими операторами та постачальниками обладнання, і таким чином допомагає формувати траєкторію розвитку Інтернету. Але IETF жодним чином не контролює і навіть не патрулює Інтернет
організація з регулювання кількості доменних номерів www.nro.net Організація з регулювання кількості доменних номерів - Number Resources Organization (NRO). Організація номерних ресурсів (NRO) була створена у 2003 році як координуючий орган для регіональних інтернет-реєстраторів (RIR) по всьому світу. RIR управляють розподілом номерних ресурсів Інтернету (простір IP-адрес та номери автономних систем) у своїх регіонах.
ISOC www.internetsociety.org Інтернет - спільнота The Internet Society (ISOC). Інтернет – це місце можливостей і можливостей. Саме тут ми співпрацюємо та впроваджуємо інновації заради кращого світу. Де ми ділимося нашими надіями та зміцнюємо наші зв’язки. Тут ми працюємо, навчаємось і досягаємо прогресу. Ми є всесвітньою благодійною організацією, яка допомагає людям підтримувати Інтернет як силу добра: відкритого, глобального зв’язку, безпечного та надійного. Ми – Інтернет-суспільство. Люди є центром нашої місії.
W3C www.w3.org Консорціум Всесвітньої павутини (W3C). Девіз: змусити Інтернет працювати! W3C розробляє стандарти та рекомендації, щоб допомогти кожному створити мережу на основі принципів доступності, інтернаціоналізації, конфіденційності та безпеки.
європейський інститут стандартів телекомунікацій www.etsi.org Європейський інститут стандартів телекомунікацій - European Telecommunications Standards Institute. ETSI (Європейський інститут стандартів телекомунікацій) надає своїм членам відкрите, інклюзивне середовище для співпраці. Це середовище підтримує своєчасну розробку, ратифікацію та тестування глобально застосовних стандартів для ІКТ-систем, програм і послуг. Ми знаходимося в авангарді нових технологій у всіх секторах промисловості та суспільства, які використовують ІКТ. Наші 850+ організацій-членів представлені понад 60 країнами та п’ятьма континентами.
AFRINIC www.afrinic.net Африканський мережевий інформаційний центр - AFRINIC (African Network Information Center). У 2004 році після вибору потенційних приймаючих країн AFRINIC було зареєстровано на Маврикії. Було вирішено, що Рада складатиметься з обраних представників із шести визначених субрегіонів Африки (Північної, Західної, Центральної, Східної, Індійського океану та Південної). AFRINIC була зареєстрована на Маврикії, а її діяльність розподілена в Південній Африці (технічні операції), Єгипті (резервне копіювання та аварійне відновлення) і Гані (координація навчання). У квітні 2005 року ICANN акредитувала AFRINIC як п'ятий регіональний Інтернет-реєстр відповідно до критеріїв, визначених у її документі ICP-2 (критерії для створення регіональних Інтернет-реєстрів)..
азіатсько-Тихоокеанський мережевий інформаційний центр www.apnic.net Азіатсько-Тихоокеанський мережевий інформаційний центр - APNIC (Asia-Pacific Network Information Center). APNIC (Азіатсько-Тихоокеанський мережевий інформаційний центр, це відкрита, незалежна некомерційна членська організація, яка підтримує інфраструктуру та розвиток Інтернету в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Як RIR (Regional Internet Registry) для Азіатсько-Тихоокеанського регіону, APNIC розподіляє та керує номерними ресурсами Інтернету (IP-адресами та номерами AS) у 56 економіках Азіатсько-Тихоокеанського регіону відповідно до політики, розробленої спільнотою.
управління доменами www.ripe.net Європейський мережевий інформаційний центр – RIPE NCC (IP Europйens Network Coordination Centre) є некомерційною організацією, яка підтримує спільноту RIPE (Reseaux IP Europeens) і ширшу Інтернет-спільноту. Членство в RIPE NCC складається в основному з Інтернет-провайдерів, телекомунікаційних організацій та інших компаній, які керують власною мережевою інфраструктурою. RIPE NCC складається з понад 20 000 організацій, які діють як локальні Інтернет-реєстри (LIR), щоб надавати Інтернет-послуги у своїх країнах. Регіон обслуговування складається з 76 країн. Організації, які надають послуги в будь-якій із цих країн, можуть стати членами RIPE NCC для отримання Інтернет-ресурсів. RIPE NCC надає список організацій, які є членами в кожній країні в регіоні обслуговування RIPE NCC.